Je to pro mě?

HealthOnline.cz vyhoví nejrůznějším individuálním potřebám. Testy jsou vhodné pro všechny, pro  sportovce, kteří chtějí posunout své výkony, pro všechny, kteří bojují s nadbytečnými kily,i pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a životní styl. Proto je každý balíček navržen s ohledem na zdravotní cíle každého z vás.

Vaše zdravotní cíle?

Optimalizovat sportovní výkon

Jste vášnivý sportovec a chcete svůj výkon posunout o stupeň výše? Testy měří hladiny specifických hormonů, důležitých živin, minerálů a dalších nezbytných metabolických ukazatelů, které jsou důležité pro vyšší výkon a lepší regeneraci.

Identifikovat skrytá zdravotní rizika

Cítíte se zodpovědní za své zdraví? Chcete ho mít pod kontrolou? Chcete předcházet nemocem? Bez lékařského doporučení si můžete zkontrolovat funkci svého srdce, jater, ledvin, štítné žlázy, pohlavních žláz a mnoho dalších parametrů.

Zlepšit spánek, zvýšit energii a zeštíhlet

Nemáte dostatek energie přes den? Špatně spíte? Nemůžete zhubnout? Často za to mohou hormony, kolísající hladina cukru v krvi či zpomalený metabolismus. S pomocí našich služeb odhalte příčinu svých potíží.

Zůstat ve vrcholné kondici

Moderní životní styl je náročný a vyžaduje velké fyzické i psychické úsilí, abyste zvládli jeho nároky. HealthOnline.cz Vám pomůže udržet si vrcholnou životní kondici a zdraví, což Vám ušetří starosti a finance v budoucnu. Získejte celkovou pohodu a přehled o svém zdraví díky našim službám.

Je to pro mě?

Časté dotazy

Proč mám využít HealthOnline.cz, když mohu mít testy zdarma přes svého lékaře?

Portál HealthOnline.cz poskytuje pokročilé diagnostické a preventivní služby, které jen těžko u svého lékaře získáte. Naše služby jsou navrženy tak, že i úplný laik se v nich snadno zorientuje a všem našim klientům nabízíme možnosti konzultace online či návštěvu specialisty. Naším cílem je spokojený klient, jsme tu pro vás.

Mám rodinnou anamnézu onemocnění. Jak mi může HealthOnline.cz pomoci?

Pravidelné testování Vám umožní mít přehled o svém zdraví a předcházet onemocněním. Otázky týkající se Vašeho zdravotního stavu můžete řešit během individuální konzultace se smluvním lékařem HealthOnline.cz. Díky našemu portálu máte možnost sledovat laboratorní hodnoty důležité pro stav Vašeho onemocnění.

V čem se HealthOnline.cz liší od klasické zdravotní péče?

HealthOnline.cz poskytuje preventivní služby, které se zaměřují na udržení zdraví, zvýšení výkonnosti a zlepšení kvality života. Proč čekat na nemoc, když jí můžeme předcházet? Na tomto portálu máte navíc neomezený přístup ke svým zdravotním informacím! Můžete je tedy sdílet se svým lékařem, odborníkem na výživu nebo trenérem.

Jak poznám, že HealthOnline.cz je přesně to, co potřebuji?

HealthOnline.cz disponuje týmem lékařských i nelékařských odborníků specializujících se na konkrétní oblasti zdraví, výživy a fyzické kondice. Konzultace se specialistou může probíhat online (Skype) v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Žádné čekání, osobní přístup a kvalita služeb na nejvyšší možné úrovni.

Vyberte si ze široké nabídky laboratorních vyšetření Ukázat balíčky